eclectic LIVING - naklejka sweet bunny

Cena:
109,00 zł 109.00
Producent:
Dostępność:
średnia ilość - wysyłka w 5 dni
Ilość:

Naklejka wykonana jest z matowej miękiej folii PCV, która doskonale dopasowuje się do oklejanych powierzchni.
Wysokiej jakości wydruk autorskiej ilustracji. Naklejka wycinana po konturze.
Trwałość aplikacji wewnętrznych 2 lata.
Folia jest odporna na wilgoć.
Można przecierac mokrą ściereczką.
Rozmiar naklejki :90cm wysokości i 45cm szerokości
Najlepiej prezentować się będzie na białej ścianie.

Jak naklejać:
KROK 1 – Przygotowanie powierzchni do naklejania Przed przystąpieniem do naklejania należy przetrzeć powierzchnię na którą chcemy nakleić wzór wilgotną szmatką. Następnie przymierzając wzór w całości (jeszcze z papierem zabezpieczającym) do ściany (lub innej, wybranej powierzchni) należy wybrać dokładne miejsce w którym chcemy go nanieść. Można zrobić sobie znaczniki ołówkiem.
KROK 2 – Przygotowanie wzoru Następnie delikatnie odrywamy papier zabezpieczający, prowadząc go jak najbardziej równolegle do powierzchni naklejki, tak aby wszystkie jej elementy zostały na przezroczystej folii transportowej. Można to zrobić na płaskiej, czystej powierzchni kładąc wzór papierem do góry lub tylko opierając wzór o ścianę gdy dysponujemy dodatkową parą rąk do pomocy. Należy zwrócić szczególną uwagę na małe elementy wzoru oraz te fragmenty, które maja ostre kąty. Jeśli jakiś element zostanie na papierze należy ponownie docisnąć ten fragment zaginając papier z powrotemtak aby pozostał na folii transportowej. Przy dużych wzorach najlepiej jest odkleić tylko górny fragment papieru, resztę pozostawiając na naklejce.
KROK 3 – Naklejanie Gdy oderwiemy cały papier lub jego górny fragment, możemy śmiało przystąpić do naklejania. Na początku zbliżamy folię wzorem do ściany, nie dotykając jej, aby upewnić się czy wzór jest w odpowiednim miejscu i w poziomie. Zaczynamy zawsze od góry, przy większych wzorach dobrze jest robić to w dwie osoby aby odpowiednio "napiąć" folię – unikniemy w ten sposób marszczeń i bąbelków powietrza pod powierzchnią. Przyklejając górną część wzoru wyrównujemy miękką szmatką naklejkę w dół, delikatnym ruchem, aby wygładzić folię, jednocześnie delikatnie naciągamy brzegi folii transportowej aby zapewnić równomierne nanoszenie wzoru. W miarę możliwości dociskamy tylko elementy folii ze wzorem. Aby naklejka dobrze przykleiła się do ściany można również użyć pudełka CD do wygładzenia wzoru.
KROK 4 – Efekt końcowy Po naniesieniu całego wzoru zrywamy przezroczystą folię transportową postępując dokładnie tak jak przy zrywaniu papieru. Należy zwrócić szczególną uwagę na małe elementy wzoru oraz te fragmenty, które maja ostre kąty. Jeśli jakiś element zostanie na folii transportowej należy ponownie docisnąć folię z tym fragmentem do ściany i wrócić do odklejania samej folii.
Powierzchnia, na którą naklejana jest folia musi być oczyszczona z kurzu, smarów oraz innych zanieczyszczeń.Oklejana powierzchnia nie może być porowata ani posiadać struktury (faktury). Warstwa farby powinna być sucha ,zalecamy odczekać min. 10-14 dni od pomalowania ścian.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl