Dekornik - Naklejka ścienna LATAWCE (zestaw)

Cena:
135,00 zł 135.00
Producent:
Dostępność:
średnia ilość - wysyłka w 10 dni
Ilość:

Latawce to zestaw naklejek w pastelowych kolorach z motywem chmurek łódek i latawców. Można go umieścić nad dowolnym meblem w pokoju dziecięcym. Połączenie delikatnych kolorów: szarość, granat, mięta i przybrudzone niebieskości to świetne barwy do pokoju małego chłopca.

Jest bardzo wiele możliwości aranżacji naklejek. Żaglówki mogą „płynąć” po kołysce, półce… a mogą także bajkowo „płynąć” po chmurkach.

Wymiar całego szablonu to 50 cm x 115 cm.

Wymiary poszczególnych elementów:

  • latawce: ok. 20 cm x 85 cm (uwaga, sznureczek od latawca składa się z czarnych kreseczek, które można dowolnie ułożyć na ścianie, latawce nie muszą wyglądać identycznie jak na na szablonie. Podobnie jest z płatkami samego latawca – wszystkie mają tę samą wielkość, dlatego możliwe jest pomieszanie kolorów i stworzenie zupełnie innych latawców)
  • chmurki: od 12 cm x 28 cm szerokości (bardzo jasny szary i jasny, przybrudzony niebieski)
  • żaglówki: od 14 cm x 23 cm wysokości

Naklejki drukowane są na materiale, który w dotyku przypomina…tkaninę. Nie jest to zwykła folia reklamowa, ale materiał poliestrowy, specjalnie wynaleziony w dalekiej Korei i sprowadzony do Europy przez Belgów, do zdobienia wnętrz.
Materiał ma mocny klej oparty na bazie akrylu oraz tzw. funkcję block-out, co oznacza, że żaden element kolorystyczny na ścianie nie przebija przez naklejkę.
Naklejka ma delikatną strukturę, ledwo wyczuwalną (jak materiał), jednak to właśnie ten materiał zapewnia mocne i cudne odwzorowanie kolorów, co idealnie sprawdza się np. przy zwierzaczkach. Materiał jest wyjątkowo łatwy w klejeniu, ma mocny klej, jednak nie tak mocny, jak wszystkie folie np. reklamowe, które chwytają od pierwszej sekundy.
Delikatna struktura na powierzchni naklejki sprawia, że można ją zarysować. Nie jest to jednak łatwe.
Naklejki nie posiadają także tzw. folii transportowej, co ułatwia jej umieszczenie na ścianie.
Uwaga, przed naklejeniem naklejki – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. naklejki można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl