Dekornik - Naklejka BOTANICS łososiowe magnolie

Cena:
172,00 zł 172.00
Producent:
Dostępność:
średnia ilość - wysyłka w 10 dni
Ilość:

Magnolie z kolekcji botanics to zestaw sześciu cudownych kwiatów: trzy duże rozłożyste kwiaty jako baza kompozycji, 3 dodatkowe – mniejsze oraz gałązka i 3 dodatkowe liście do uzupełnienia kompozycji.

Zestaw L zagospodaruje dużą ścianę obok kołyski lub nad łóżkiem. Świetnie sprawdzi się jako duża ozdoba do pokoju, mocny – choć pastelowy – akcent. To ozdoba, która świetnie posłuży zamiast tapety, bo wzór nią wykonany będzie głównym punktem dekoracji pokoju.

Zestaw S to ideał jeśli mamy do ozdobienia kącik do zabawy, powierzchnię NAD kołyską, stolikiem, biurkiem. To element dodatkowy w pokoju, ozdoba niewielka, nie główny punkt, bo największy kwiat na tym szablonie ma ok. 60 cm.

UWAGA: Ten wzór to fantastyczne rozwiązanie, jeśli w sypialnie oprócz łóżka, mamy też kołyskę. Kwiaty świetnie oddzielą wtedy przestrzeń dla dziecka.

Zestaw L składa się z:

  • 3 kwiatów dużych o wymiarach: 110 cm, 95 cm, 63 cm
  • 3 kwiatów małych o wymiarach od 30 do 40 cm
  • gałązki o wysokości 48 cm
  • oraz 3 listków mierzących ok. 15 cm każdy

Zestaw S: składa się :

  • 3 kwiatów dużych o wymiarach: 64 cm, 53 cm i 36 cm
  • 3 kwiatów małych o wymiarach od 17 do 24 cm
  • gałązki o wysokości 27 cm
  • oraz 3 listków mierzących ok. 8-10 cm każdy

Na wizualizacjach zostały wykorzystane ZESTAWY L oraz naklejki gwiazdki Dekornik.

Sposób montażu:

Każdy kwiat odrywamy od papieru, a następnie delikatnie przyklejamy do ściany. Zaczynamy od dużych, największych wzorów, a następnie doklejamy wzory mniejsze, kończąc na niewielkiej dekoracji, jaką są liście. Uwaga, przy najwiekszych kwiatach – powyżej 60 cm – potrzebna będzie pomoc drugiej osoby ze względu na duży rozmiar naklejki oraz jej nieregularny kształt (odchodzące od płatków liście). Cały wzór nie jest jednak trudny w montażu i na pewno uda się stworzyć piękną kompozycję!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl