Dekornik - NAKLEJKA NAD MABELKI CHMURKI SKANDYNAWSKIE

Cena:
128,00 zł 128.00
Producent:
Dostępność:
średnia ilość - wysyłka w 10 dni
Ilość:

Naklejki chmurki skandynawskie to harmonijne połączenie wzorów w biało-czarnej kolorystyce. Są uniwersalne, dzięki temu dopasują się do każdego wnętrza.

Wymiary naklejek:

  • S: 77 cm x 50 cm (największa chmurka 28 cm x 45 cm / najmniejsza 28 cm x 14 cm)
  • M: 110 cm x 70 cm (największa chmurka 40 cm x 64 cm / najmniejsza 40 cm x 20 cm)

Naklejki drukowane są na materiale, który w dotyku przypomina…tkaninę. Nie jest to zwykła folia reklamowa, ale materiał poliestrowy, specjalnie wynaleziony w dalekiej Korei i sprowadzony do Europy przez Belgów, do zdobienia wnętrz.
Materiał ma mocny klej oparty na bazie akrylu oraz tzw. funkcję block-out, co oznacza, że żaden element kolorystyczny na ścianie nie przebija przez naklejkę.
Naklejka ma delikatną strukturę, ledwo wyczuwalną (jak materiał), jednak to właśnie ten materiał zapewnia mocne i cudne odwzorowanie kolorów, co idealnie sprawdza się np. przy zwierzaczkach. Materiał jest wyjątkowo łatwy w klejeniu, ma mocny klej, jednak nie tak mocny, jak wszystkie folie np. reklamowe, które chwytają od pierwszej sekundy.
Delikatna struktura na powierzchni naklejki sprawia, że można ją zarysować. Nie jest to jednak łatwe.
Naklejki nie posiadają także tzw. folii transportowej, co ułatwia jej umieszczenie na ścianie.
Uwaga, przed naklejeniem naklejki – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. naklejki można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl