Szanowni Państwo,

Kupując w sklepie internetowym Bastama.pl, mają Państwo możliwość zwrotu zamówionych towarów 
w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania powodu.

Jeśli produkt nie spełnił Państwa oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem: sklep@bastama.pl

Zwroty

Po otrzymaniu od Państwa informacji o chęci zwrotu towaru prześlemy Państwu formularz. Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z oryginałem dowodu zakupu i zwracanym produktem na adres Bastama, ul. Stargardzka 9b, 54-156 Wrocław.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z dołączonym oryginalnym opakowaniem, metkami i zawieszkami do metek.

Zwrot należności za zamówienie nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu.

Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.

Reklamacje

Po otrzymaniu od Państwa informacji o reklamacji towaru prześlemy Państwu formularz. Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z oryginałem dowodu zakupu i zareklamowanym produktem na adres Bastama, ul. Stargardzka 9b, 54-156 Wrocław.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

Z poważaniem
Zespół Bastama

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl